Tragjike” E moshuara hidhet nga pallati dhe gjen vdekjen

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tragjike” E moshuara hidhet nga pallati dhe gjen vdekjen

Një grua e moshuar i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike duke u hedhur nga pallati ku banonte.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mengjesine kësaj të shtune në zonën e “Don Boskos” në Tiranë.

 

NJOFTIMI I POLICISE

Advertisement


Me datë 08.01.2022, rreth orës 07:50, në “Don Bosko”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte, shtetasja D. L., 84 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy