“Treni ynë nuk do ndalet”/ Berisha falenderon miqtë e TikTok-ut: Për 30 ditë, mbi 1 milion shikime

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Treni ynë nuk do ndalet”/ Berisha falenderon miqtë e TikTok-ut: Për 30 ditë, mbi 1 milion shikime

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha ka reaguar për herë ë parë protestën e mbajtur ditën djeshme.

 

Me anë të një postimi në Tik Tok, Berisha ka falënderuar qytetarët që mbushën sheshin, në atë që e quajtur protesta më e jashtëzakonshme që ka njohur Tirana.

 

Advertisement

Po ashtu, ai ka shprehur mirënjohje edhe për ndjekësit e tij në TikTok, ku për 30 ditë ka arritur më shumë se 1 milion shikime.

 

Treni nuk do ndalet, e deri në destinacionin final do shkojë drejt fitores, thotë ndër të tjera Berisha në video.

 

Advertisement

Mirëdita miqtë e mi të TikTok. Një përshëndetje të përzemërt dhe mirënjohje të pakufijshme, për të gjithë ju, për të gjithë qytetarët që mbushën, zbukuruan aq madhërishëm Bulevardin dje me pjesëmarrjen tuaj në protestën më të jashtëzakonshme që Tirana ka njohur! Por, në këtë mesazh dua gjithashtu një falenderim dhe mirënjohje të përzemërt për të gjithë ju miqtë e TikTok që në 30 ditë e shndërruat në një histori suksesi komunikimin tonë me 1.3M shikime dhe dhjetra e mijëra ndjekës.

 

Sëbashku ne jemi njerëz të rekordeve të mira. Treni ynë nuk ndalet më. Ai do kalojë nga një stacion fitoreje në një stacion tjetër, deri në destinacionin final. Shpëtimin e Shqipërisë, për ju, të ardhmen tuaj dhe për të gjithë shqiptarët! Zoti ju bekoftë! Faleminderit shumë!”, tha ai.

 

Advertisement
@prof.dr.saliberisha Një mesazh falenderimi të përzemërt. #sb ♬ original sound – Sali Berisha

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy