Tritol gjatë natës banesës në Kurbin, detajet e para

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tritol gjatë natës banesës në Kurbin, detajet e para

Orët e para të mengjesit së kësaj të premteje i është vënë tritoli një banese në Kurbin.

 

Policia njofton se si pasojë e shpërthimit nuk ka njerëz të lënduar, por vetëm dëme materiale.

 

Advertisement

Sasi e lëndës plasësë është vënë në verandën e banesës së shtetasit S.L.

 

Ende nuk dihet detaje të tjera. Policia po punon për identifikimin e autorit.

 

Advertisement

Njoftimi i plotë:

 

Kurbin / Informacion paraprak

 

Advertisement

Në orët e para të mëngjesit, në Sanxhak, Kurbin, në veranden e banesës së shtetasit S. L., ka shpërthyer lëndë plasëse duke shkaktuar vetëm dëme materiale.

 

Grupi hetimor në vendin e ngjarjes,  po vijon veprimet hetimore për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy