Tritol servisit të makinave në Tiranë/ Policia jep detajet e ngjarjes

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tritol servisit të makinave në Tiranë/ Policia jep detajet e ngjarjes

Policia e Tiranës ka njoftuar se është vendosur lëndë plasëse një biznesi në Tiranë në zonën e Liqenit të Thatë.

Në njoftim sqarohet se bëhet fjalë për një servis makinash.

Advertisement

Sasia e tritolit ka qenë e vogël dhe fatmirësisht ka vetëm dëme materiale.

“Më datë 28.07.2022, në orën 04:35, në afërsi të Liqenit të Thatë, në një servis automjetesh, në pronësi të shtetasit R. P., është vendosur një sasi e vogël lënde plasëse dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale”, tha policia Tiranë në një informacion paraprak.
Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.”

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy