Tronditet Kavaja/ Burri djeg gruan në makinë dhe më pas vetëvaret

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një ngjarje e rëndë tronditi Kavajën dhe jo vetëm këtë të shtunë.
Burrë e grua kanë gjetur vdekjen si pasojë e një krimi me dinamikë të rëndë.

Bilbil Shirja 48 vjec, dyshohet se ka ka djegur gruan brenda një automjeti.

Më pas ai ka vetevarur veten ne nje peme.

Krimi I rëndë ndodhi në fshatin Manskuri.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy