Bëni Like Struga.info në Facebook


U aksidentua me makinë në Qafën e Muzinës/ Ja video që postoi 50 vjeçarja pak minuta para se të ndërronte jetë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
U aksidentua me makinë në Qafën e Muzinës/ Ja video që postoi 50 vjeçarja pak minuta para se të ndërronte jetë

Etleva Bejko 50 vjeç ishte personi që ndërroi jetë ditën e sotme në Qafë Muzinë, pasi mjeti me të cilin udhëtonte doli nga rruga dhe përfundoi në greminë.

 

Vetëm pak minuta para aksidentit 50-vjeçarja kishte publikuar në “Facebook” një video të udhëtimit të saj drejt Sarandës, udhëtim i cili rezultoi fatal për biznesmenen.

 

Advertisement

Ngjarja e rëndë ndodhi mesditën e sotme ku mjeti tip “Hyundai” me të cilin po udhëtonte 50-vjeçarja nga Saranda e cila banonte në Janinë të Greqisë, aty ku dhe kishte ngritur biznesin e saj të tekstileve, Etleva Bejko, përfundoi në greminë.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy