U godit nga fadroma në Pogradec/ 53-vjeçari niset me urgjencë tek Trauma në gjendje të rëndë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
U godit nga fadroma në Pogradec/ 53-vjeçari niset me urgjencë tek Trauma në gjendje të rëndë

Pushuesi 53 vjeçar i plagosur nga makina e pastrimit të bregliqenit është dërguar në spitalin e Traumës me helikopter, pasi gjendje e tij shëndetësore është e rëndë dhe kërkon ndërhyrje më të specializuar mjekësore.

 

Pushuesi ka marrë lëndime serioze në kokë dhe në shpatull, gjë që ka sjellë edhe përkeqësimin e gjendjes së tij shëndetësore.

 

Advertisement

53-vjeçari u godit nga goma e fadromës, ndërsa drejtuesi i mjetit është shoqëruar në komisariat.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy