U kap duke marrë para në orarin e punës/ Ja kush është mjeku që u arrestua tek Spitali i Traumës (EMRI)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fitim Marku është mjeku i arrestuar ditën e sotme në spitalin e Traumës ne Tirane.

Marku u kap duke marrë para gjatë orarit të punës pasi nje polic i infiltuar i dha para ne kembim te kryerjes se nje skaneri.

Advertisement

Mjeku u arrestua dhe doli me pranga nga dyert e spitalit per tu derguar ne paraburgim.

Ne komisariat jane shoqeruar edhe  disa persona të tjerë per tu marre ne pyetje.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy