Vdes në punë elektriçisti i bashkisë Shkodër, po riparonte një defekt

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Vdes në punë elektriçisti i bashkisë Shkodër, po riparonte një defekt

Ndërron jetë elektreçisti gjatë punës në Shkodër.

 

Ngjarja ka ndodhur në unazen lindore te qytetit kur grupi i punes se ndermarrjes se ndriçimit ne Bashkine e Shkodres ka shkuar per te bere riparimin dhe lidhjen e nje ndriçuesi të rruges.

 

Advertisement

Shpetim Dekovi mesohet se ka qene duke u pergatitur per tu ngjitur me vinç kur ka rene ne kontakt me energjine elektrike e per pasoje ka humbur jeten.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy