Veliaj uron 30-vjetorin e themelimit të FRESSH: Ta kthejmë në një përvjetor për t’u mbajtur mend

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Veliaj uron 30-vjetorin e themelimit të FRESSH: Ta kthejmë në një përvjetor për t’u mbajtur mend

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka uruar 30-vjetorin e themelimit të FRESSH.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj fton të rinjtë dhe të rejat që ta kthejnë në një përvjetor për t’u mbajtur mend në vitin e Tiranës Kryeqytet Europian të Rinisë.

Advertisement

“Gëzuar 30-vjetorin FRESSH! Le ta kthejmë në një përvjetor për t’u mbajtur mend në vitin e Tiranës Kryeqytet Europian të Rinisë.
Jeni më të mirët”, deklaroi Veliaj.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy