Veliaj uron 8 marsin me fotot e grave punonjëse: Faleminderit për kontributin e dhënë për Tiranën!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Veliaj uron 8 marsin me fotot e grave punonjëse: Faleminderit për kontributin e dhënë për Tiranën!

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka zgjedhur që t’u urojë 8 marsin të gjithë vajzave dhe grave duke publikuar foto nga stafi i Bashkisë së Tiranës.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj i falënderon vajzat dhe gratë për kontributin e dhënë në Tiranë.

 

“Gëzuar 8 Marsin për gjitha nënat, gratë dhe vajzat nga super ekipi i zonjave/zonjushave të Policisë Bashkiake!FALEMINDERIT për kontributin e dhënë për Tiranën! Me ju dhe falë jush ky qytet është më i bukur”, shkruan Veliaj.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy