Vetëvritet me armë gjahu 66-vjeçari

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Vetëvritet me armë gjahu 66-vjeçari

Vetëvritet më armë zjarri një shtetas në Divjakë.

Sipas policisë, viktima është Andrea Çuni, 66 vjec nga fshati Gradishte.

Advertisement

Dyshohet se ai e ka qëlluar veten me armë gjahu.

Advertisement

Divjakë/Informacion paraprak

Sot rreth orës 14:20, në fshatin Gradishtë, Divjakë, dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu në banesë, shtetasi A. Ç., 66 vjeç.

Advertisement

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy