Vetvaret i dënuari në burgun e Shën Kollit në Lezhë (EMRI)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Vetvaret i dënuari në burgun e Shën Kollit në Lezhë (EMRI)

Një 40-vjeçar i identifikuar si Qerim Hani është vetëvarur në burgun e Shën Kollit në Lezhë.

 

Paraprakisht mësohet se burri është dërguar pa shenja jete në spital. Deni më tani nuk dihet asnjë detaje për rrethanat e ngjarjes, si dhe përse ka qenë i dënuar 40 vjeçari.

 

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy