VIDEO/ “Këtu ka shqiptarë”, shqiptari dhe serbi përleshen fizikisht në kufi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ “Këtu ka shqiptarë”, shqiptari dhe serbi përleshen fizikisht në kufi

Një konflikt mes një shqiptari të Kosovës dhe një shtetasi serb në kufirin Kroaci-Serbi ka përshkallëzuar në përleshje fizike.

Video nga ky moment është publikuar në rrjetet sociale. I riu shqiptar i cili pretendon se është provokuar ka zbritur nga automjeti i tij duke u afruar pranë makinës së shtetasit serb.

“Këtu ka shqiptarë”. dëgjohet t’i thotë ai. Pas konfliktohen për disa momente me tone të larta, ata nisin të përleshen edhe fizikisht. Nuk dihet nëse ka apo jo të lënduar nga ky incident.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy