Video- Makina ra nga mbikalimi i Saukut/ Dyshohet për 2 viktima, dalin pamjet nga trupi i pajetë i 25-vjeçares

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Video- Makina ra nga mbikalimi i Saukut/ Dyshohet për 2 viktima, dalin pamjet nga trupi i pajetë i 25-vjeçares

Një 25-vjeçare mësohet se ka mbetur viktimë e aksidentit të rëëndë që u shënua mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një makinë ra nga mbikalimi i Saukut.

 

Vizion Plus ka siguruar pamjet nga vendngjarja, ndërsa trupi i pajetë i viktimës shihet e shtrirë në tokë.

 

Advertisement

Automjeti vinte nga unaza lindore, pra nga Shkoza për te TEG-u  dhe ka rënë mbi kofanon e një mjeti jeter. Ka një viktimë dhe tre të plagosur nga mjeti që ra nga mbikalimi

 

Shkak dyshohet të ketë qenë shpejtësia e lartë, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

 

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy