VIDEO/ Melia hap dyert në pranverë për turistët; Hoteli më i madh në vend do të punësojë 470 njerëz

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Melia hap dyert në pranverë për turistët; Hoteli më i madh në vend do të punësojë 470 njerëz

Kryeministri Rama e ka nisur të enjten me një postim dedikuar një prej investimeve më të rëndësishme në Shqiperi dhe në rajon në fushën e turizmit.

 

Kreu i qeverise publikoi një video me pamje nga resorti i ndërtuar në gjirin e Lalzit San Pietro, duke I bashkëngjitur edhe disa të dhënë mbi atë cka do të ofroje ky ambjent i ri luksoz në shërbim të turisteve shqiptarë dhe të huaj.

Rama shkruan se hoteli më i ri e më i madh në vend i brandit prestigjioz ndërkombëtar Melia, që hapet në pranverë do të ketë 520 dhoma dhe 470 të punësuar.

Advertisement

 

MIRËMËNGJES

dhe me hotelin më të ri e më të madh në vend të brandit prestigjioz ndërkombëtar Meliá, me 520 dhoma dhe 470 të punësuar, i cili hap dyert në pranverë buzë bregdetit Adriatik si një shembëlltyrë e Shqipërisë Turistike që përparon çdo ditë, ju uroj një ditë të bukur

 

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy