VIDEO/ Merr flakë apartamenti në Tiranë, detajet e para

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Merr flakë apartamenti në Tiranë, detajet e para

Një apartament është përfshirë nga flakët në zonën e “Ish-Nisharakut” në kryeqytet. Nga pamjet e siguruara nga Vizion Plus, dallohen flakët që kanë përfshirë apartamentin, në katin e 9-të të një kompleksi pallatesh në kryeqytet.

 

Nuk dihen ende detaje lidhur me shkaqet e zjarrit, ndërsa zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për të shuar flakët.

 

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy