Video- Meta mes muzikës popullore dhe të rinjve/ Publikon në TikTok pamjet e fundjavës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka publikuar një video me të rinjtë nga Peza.

 

Në pamjet e bëra publike nga vetë Meta në TikTok, ai shihet i veshur sportiv, me muzikë popullore në sfond dhe të rinjtë që argëtohen.

 

Advertisement

Përshëndetje të gjithëve nga Peza,  në një hapësirë shumë miqësore  me qindra të rinj”, thotë Meta në videon e publikuar.

 

@partiaelirise Bashkë me të rinjtë, ju përshëndesim nga Peza #pl #partiaelirise #peza #albania #ilirmeta #terinjte #lri ♬ original sound – partiaelirise

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy