Video- Mjegulla e dendur pushton Vlorës/ Ja akset rrugore që paraqesin problematika

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Video- Mjegulla e dendur pushton Vlorës/ Ja akset rrugore që paraqesin problematika

Mjegulla e dendur  mbulon disa prej fshatrave të Vlorës. Fshatrat turistike të bregut janë totalisht të mbuluara nga mjegulla.

 

Probleme në qarkullimin rrugor në aksin Vlorë-Llogora Himarë si dhe në rrugën e lumit të Vlorës.

 

Advertisement

Fshatra si Llogora, Dhërmi, Tërbaç, Vranisht, Kallarat, Kuc edhe Qeparo të mbuluar gjithashtu prej saj.

 

Policia rrugore bën apelim për shpejtësi të reduktuar dhe për të patur kujdes në qarkullimin e mjeteve.

 

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy