VIDEO/ Shkrumbohet automjeti në aksin aksin Pogradec – Qafë Thanë, shpëtojnë mrekullisht pasagjerët

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Shkrumbohet automjeti në aksin aksin Pogradec – Qafë Thanë, shpëtojnë mrekullisht pasagjerët

Një automjet ka marrë flakë këtë të martë. Ngjarja është shënuar në aksin Pogradec – Qafë Thanë.

 

Siç dallohet në pamjet e siguruara, automjeti është përfshirë totalisht nga flakët duke u shkrumbuar.

 

Advertisement

Nga dëshmitarët bëhet me dije se se në mjet kanë qenë 3 gra dhe 1 fëmijë, të cilat kanë dalë menjëherë nga makina duke mos rrezikuar jetën.

 

Policia dhe zjarrfikësja drejt vendit të ngjarjes.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy