Bëni Like Struga.info në Facebook


Vijojnë pasgoditjet/ Të tjera lëkundje tërmeti regjistrohen në vendin tonë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Vijojnë pasgoditjet/ Të tjera lëkundje tërmeti regjistrohen në vendin tonë

Dy lëkundje të tjeta janë regjistruar në vendin tonë, të cilat janë pasgoditje të tërmetit të mbrëmshëm, 4.7 Rihter.

 

Sipas EMSC, pasgoditjet kanë qenë me magnitudë 3.3 dhe 3.4.

 

Advertisement

Që nga dje, vetëm në Bulqizë janë raportuar për dëme të lehta, ndërsa emergjencat civile janë në gatishmëri të plotë.

 

Deri tani fatmirësisht nuk ka pasur dëme në njerëz.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy