Bëni Like Struga.info në Facebook


‘Vila e barit’ në Shijak/ Pronarë ishin dy vëllezërit Krasniqi, njëri në pranga tjetri në kërkim

Pinterest LinkedIn Tumblr +
‘Vila e barit’ në Shijak/ Pronarë ishin dy vëllezërit Krasniqi, njëri në pranga tjetri në kërkim

Fredi dhe Selman Krasniqi janë pronarë të vilës 4 katëshe që u bastis nga Policia në kuadër të operacionit ‘Krahët e krimit’.

 

Fredi Krasniqi është vënë në prangat e policisë ndërsa vëllai tjetër Selman Krasniqi është shpallur në kërkim.

 

Advertisement

Vizion Plus ka siguruar foton e Selman Krasniqit.

 

Në vilën katër katëshe e cila në dy katë të saj ishte e mbushur me 444 bimë narkotike, u gjet edhe arsenal armësh.

 

Advertisement

Gjatë kontrollit në të njëjtën banesë në një ambient me mur të dyfishtë, është gjetur i fshehur arsenali i armëve, i përbërë nga 10 kallashnikovë, 1 pushkë, 1 automatik shars, granata dore, një hark luftarak, një jelek antiplumb, një palë dylbi dhe municion luftarak që u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

 

 

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy