Vinin nga krimi, policia e Elbasanit sekuestron pasuri me vlerë 150 mijë euro

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Vinin nga krimi, policia e Elbasanit sekuestron pasuri me vlerë 150 mijë euro

Policia e Elbasanit ka sekuestruar pasuri me vlerë rreth 150 mijë euro. Sipas njoftimit zyrtar, pasuritë e sekuestruara i përkasin shtetasit A. M., 63 vjeç. Ky i fundit rezulton i dënuar më herët në shtetin turk për trafik droge.

 

Raportohet se janë sekuestruar një banesë me sipërfaqe 102.6 m2 dhe oborr me sipërfaqe 250 m2, një lokal me sipërfaqe 28.4 m2 dhe një automjet tip “Mercedes-Benz S-Class”.

Këto pasuri dyshohet se janë përfituar nga aktivitete të paligjshme.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy