Vrau shokun e tij në Dhërmi, arrestohet në Greqi autori

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Vrau shokun e tij në Dhërmi, arrestohet në Greqi autori

Është arrestuar në një aeroport në Greqi Geraldo Shehun 43-vjeç, i cili dyshohet se ka vrarë me armë zjarri 31-vjeçarin Eraldo Nevruzi në hotelin e tij në Dhërmi.

Shehu sipas informacioneve të para të siguruara nga gazetari i Vizion Plus Esido Barkaj, po tentonte të që arratisej edhe nga shteti grek.

Viktima dhe autoi kanë qenë shok së bashku dhe prej pak kohësh ishin kthyer në Shqipëri, për të investuar në një biznes të përbashkët.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy