Vritet me 6 plumba gazetari i njohur në Greqi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një vrasje mafioze ka tronditur sot Athinën, ku viktimë ka mbetur një gazetar. Bëhet fjalë për gazetarin Jorgos Karaivaz, i cili ishte pjesë e TV ‘Star Channel’.

Gazetari Karaivaz u qëllua me 6 plumba pranë shtëpisë së tij, pak sapo kishte dalë nga emisioni. Mediat greke thonë se autorët kanë qenë dy persona. Jorgos Karaivaz bënte reportazhe për kronikën e zezë.

Deri më tani nuk dihen motivet dhe rrethanat e ngjarjes.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy