Yuri Kim shkon në selinë e Partisë Socialiste

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Yuri Kim shkon në selinë e Partisë Socialiste

Ambasadorja amerikane Yuri Kim shkon ne seline e Partise Socialiste.

 

Diplomatja e SHBA ne vendin tone, po zhvillon nje takim me Damian Gjiknurin.

 

Advertisement

Nuk ka informacion ne lidhje me arsyen e takimit mes Yuri Kim dhe Sekretarit te Pergjithshem te PS.

 

Vijon…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy