Zgjedhjet e pjesshme vendore, nis pa probleme procesi i votimit në Rrogozhinë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Zgjedhjet e pjesshme vendore, nis pa probleme procesi i votimit në Rrogozhinë

Procesi i votimit në Rrogozhinë, ka nisur pa vonesa dhe problematika mëngjesin e sotëm.

 

Qytetarët po i drejtohen kutive të votimit, duke zgjedhur mes kandidatit socialist, Edison Memolla, atij të PD, Ferdinand Saraçi dhe të koalicionit Shtëpia e Lirisë Hekuran Xhani.

 

Advertisement

 

 

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy