Zjarr automjetit në Delvinë, nuk dihen shkaqet

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Zjarr automjetit në Delvinë, nuk dihen shkaqet

Nje automjet është djegur gjatë natës në qytetin e Delvinës. Sipas informacioneve të para, ngjarja ka ndodhur pas mesnate dhe nuk dihen ende shkaqet.

Më datë 22.06.2022, rreth orës 00:50, në lagjen “9 nëntori”, Delvinë, ka rënë zjarr dhe është djegur një mjet i markës “Suzuki”, në pronësi të shtetasit L. K., banues në Delvinë.

Advertisement

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy