Zjarr në një fast-food në Gjirokastër

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Zjarr në një fast-food në Gjirokastër

Nje biznes i vogel eshte perfshire nga flaket mengjesin e kesaj te marte ne Gjirokaster.

Behet fjale per nje fast-food. Paraprakisht dyshohet se kemi te bejme me nje defekt teknik ne frigoriferin e biznesit, qe ka sjell edhe zjarrin.

Advertisement

Gjirokastër/Informacion paraprak

Rreth orës 9:15, në lagjen “Pazar i Vjetër”, Gjirokastër, në ambientet e lokalit të shtetasit A. M., 65 vjeç, banues Gjirokastër, ka marrë flakë një frigorifer. Si pasojë janë shkaktuar dëme të vogla materiale.

Menjëherë, në vendngjarje shkuan shërbimet e Zjarrfikëses dhe të Policisë.

Nga veprimet hetimore dyshohet se zjarri ka rënë për shkak të një defekti teknik.

Advertisement

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy