Zjarr në pyllin me pisha në Spille

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Zjarr në pyllin me pisha në Spille

Një sipërfaqe pylli me pisha në zonën e Spillesë është përfshirë nga flakët

Në vendngjarje kanë mbërritur dhe forcat zjarrfikëse të Rrogozhinës, por për shkak se disponojnë vetëm një mjet, e kanë të pamundur që të neutralizojnë flakët të vetëm.

Advertisement

Në ndihmë të tyre kanë shkuar edhe banorët e zonës.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy