Zjarr në Tiranë/ Ndërron jetë në banesë e moshuara

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Zjarr në Tiranë/ Ndërron jetë në banesë e moshuara

Një grua 80-vjeçare ka ndërruar jetë si pasojë e asfiksisë pas zjarrit që përfshiu banesën e saj.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Çelo Sinani”

Advertisement

Policia ka mbërritur në vendin e gnjarjes dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve të zjarrit,

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 22.09.2022, në rrugën “Celo Sinani”, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit M. L.

Advertisement

Si pasojë e përhapjes së flakëve, ka ndërruar jetë për shkak të asfiksisë shtetasja V. M., 80 vjeçe.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy