Zjarr në Vlorë/ Digjet banesa, e moshuara shpëtohet nga Policia

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Zjarr në Vlorë/ Digjet banesa, e moshuara shpëtohet nga Policia

Një banesë është përfshirë nga flakët në Vlorë.

 

Si pasojë e zjarrit janë djegur orenditë dhe ambjentet e brendshme të banesës.

 

Advertisement

Një grua e moshuar që ndodhej në të është nxjerrë nga policia pa asnjë lëndim.

 

 

Banesa disa katëshe ndodhet në lagjen Partizani në rrugën Ali Demi.

Advertisement

 

 

Nga pamjet duket se falkët nuk janë shuar ende dhe tymi vijon të dalë nga dritarja.

 

Advertisement

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit.

 

Policia dhe zjarrëfikëset kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punonjnë për shuarjen plotësisht dhe zbardhjen e rrethanave .

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy