Zhduket në mënyrë misterioze ish-shefi i policisë së Ulqinit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ish-shefi i policisë së Ulqinit, Rudolf Elezoviç, ka humbur kontaktet me familjen dhe është zhdukur në mënyrë misterioze. Ka qenë bashkëshortja e tij, e cila ka denoncuar në polici zhdukjen e Elezoviç. Mësohet se ish-shefi i policisë së Ulqinit ka humbur gjurmët më 27 Maj.

“Telefoni u fik dhe gruaja e tij nuk ka komunikuar me të”, shkruan media malazeze, Vijesti.

Elezoviç ka shërbyer si shef policie për 6 jet në Ulqin. Siç shkruajnë mediat së fundmi ai punonte në Departamentin e Trafiqeve në kufi. Për zhdukjen e tij, është njoftuar edhe pala shqiptare, e cila është përshirë gjithashtu në kërkime.

Policia ka marrë deklarimet e disa personave të ndryshëm, duke përfshirë kolegë të cilët kanë qenë në kontakt me të para zhdukjes.

Advertisement

Elezoviç ishte në krye të departamentit që kontrollonte hyrjet dhe daljet në portin e Bar së fundmi . Po ashtu ai merrej me ndalimin e trafikimit të njerëzve.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy