5 muaj pasi ka kaluar Covid-in, Eni Koçi zbulon shqetësimin serioz

Pinterest LinkedIn Tumblr +
5 muaj pasi ka kaluar Covid-in, Eni Koçi zbulon shqetësimin serioz

Para pak muajsh, Eni Koçi zbuloi se ishte prekur nga Covid 19, por e kishte kaluar pa probleme. Ajo e bëri testin pasi mësoi se ishte infektuar dhe partneri i saj, Genc Prelvukaj. Megjithatë, problemet më të mëdha ajo duket se po i kalon pas infektimit.

Edhe pse kanë kaluar pesë muaj që kur këngëtarja e ka kaluar virusin, asaj ende nuk i është kthyer shija dhe nuhatja.

“Nëse ndonjëri prej jush e ka kaluar covid-in, ju lutem më tregoni a ju është kthyer shija dhe nuhatja. Kam 5 muaj që pres të më kthehet dhe asgjë. E vetmja gjë që ndjej është një shije tmerrësisht e keqe e ndonjë ushqimi”, ka treguar këngëtarja ndjekësit e saj./ Living

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy