A do të ketë romancë mes Diteas dhe Robertit? Sara Kolami: Nuk është futur për dashurinë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
A do të ketë romancë mes Diteas dhe Robertit? Sara Kolami: Nuk është futur për dashurinë

Mikesha e Ditea Berishës, Sara Kolami, foli sot në “Vizionin e Pasdites” lidhur me qendrimin e Dietas në Ferma Vip.

Sara foli edhe për interesin dhe ngacmimet që Roberti ka bërë ndaj Diteas që në ditët e para në Ferma Vip.

Ajo tha se është më ne normale që të ketë flirtime mes një mashkulli dhe një femre për sa kohë ata qendorjnë në të njëjtin ambient.

Sakaq Sara theksoi se Ditea do kohën e vetë për të njohur dikë dhe se ajo i ka prioritetet e qarta me veten. Sara tha se dhe nuk beson se Ditea se është futur te Ferma Vip për të gjetur dashurinë.

Advertisement

Sara Kolami: Kjo është situatë më se normale nga momenit që në një ambient ka meshkuj dhe femra. Eshtë diçka normale dhe njerëzore, por Ditea do kohën e vetë të njohi njerëzit, i ka prioritetet e qarta dhe nuk besoj se është futur aty që të gjej dashurinë. /vizionplus.tv/ 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy