Aktori me origjinë shqiptare kërkon divorcin pas 23 vitesh martesë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aktori me origjinë shqiptare kërkon divorcin pas 23 vitesh martesë

Pas 23 vitesh martesë, aktori me origjinë shqiptare, Jim Belushi ka bërë kërkesën për divorc nga gruaja, Jennifer Sloan, në Gjykatën Superiore të Los Angeles.

Jim Belushi dhe Jennifer Sloan u martuan në maj 1998, dhe kanë dy fëmijë së bashku: vajzën Jamison, 22 vjeç dhe djalin Jared, 19-vjeç.

Advertisement

Ai ka pasur dy martesa të dështuara, me Marjorie Bransfield nga 1990 deri në 1992 dhe me Sandra Davenport nga 1980 deri në 1988.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy