Albano lë një tjetër moment epik në “Ferma VIP”, fermerët nuk mbajnë dot të qeshurën

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Albano lë një tjetër moment epik në “Ferma VIP”, fermerët nuk mbajnë dot të qeshurën

Momentet pikante dhe me plot humor të Albano Bogdos në “Ferma VIP” do mbahen mend gjatë në memorien e shqiptarëve.

Pas shumë batutash dhe histori të veçanta, Albano ka lënë një tjetër moment epik.

Teksa mendoi se vëllai i kishte sjellë rroba, aktori u përball me një të papritur. Ai kishte marrë rrobat e Renisit dhe këtë gjë e kuptoi vetëm kur këngëtari i tha se i kishte lënë mënjanë për t’i kthyer mbrapsht.

Kjo gjë, shkaktoi mjaft të qeshura tek Mariana, Floriani dhe Xhesika që ndodheshin në ambientin e gatimit.

Advertisement

Më thanë të kanë sjellë rroba më në fund, të ka sjellë vëllai rroba. Pash një thes të madh dhe thash me vete sa e ke ekzagjeruar, se një jelek i kërkova. Marr thesin bëj xhiro dhe u gëzova se thashë më ka sjellë Kevi rroba dhe i them Glorias dhe Nikos, më mbaj një mëndje çfarë të mbaj që të vesh. Filluam i hapëm dhe që tek bluza e parë thash sa të vogël ma ka blerë budallai. Hap të tjerat dhe vjen Renisi, “hej pse i hap se janë rrobat që kam kthyer unë, pse i bën xhiro thesit kot, unë i çoj andej ti mi sjell këtu”. E mora thesin dhe e çova prap andej”, tha Albani./vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy