Albano surprizon Rozanën, fermerja performon këngën e saj me Noizy-n

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Albano surprizon Rozanën, fermerja performon këngën e saj me Noizy-n

Albano dhe Rozana kanë dhuruar momente gazmore në “Ferma VIP”.

Albano ka luajtur në piano ndërsa Rozana ka improvizuar këngë të ndryshme.

Teksa po perfomonin së bashku, Albano ka surprizuar Rozanën me këngën e saj me Noizy-n “Mister Yesterday”, por këngëtarja nuk e ka njohur.

Habia e saj ka shkaktuar të qeshura mes fermerëve. /vizionplus.tv/

Advertisement

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy