Armina Mevlani kthehet në “sirenë” në festën e datëlindjes së saj (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Armina Mevlani festoi të dielën datën e lindjes.

Në 30-vjetor, blogerja organizoi një festë madhështore, ku kishte ftuar miq dhe të afërm.

Advertisement

Momentet e bukura ajo i ndau me ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Festen Armina e ka titulluar “Under the Sea”, ku shfaqej e veshur si një sirenë, duke pozuar në një guaskë.

Advertisement

“Jam falenderuse për çdo ditë të jetës”, shkruante Armina krahas fotos.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy