Babai i Hailey “shokon” ndjekësit: Lutuni për vajzën time dhe Justin Bieber

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Babai i Hailey “shokon” ndjekësit: Lutuni për vajzën time dhe Justin Bieber

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin Bieber duket se po kërkojnë udhëzime nga një fuqi më e lartë.

Të mërkurën mbrëma, disa orë pasi babai i Hailey-t, Stephen Baldwin, ndau publikisht një postim që paraqiste një kërkesë lutjeje për çiftin e famshëm Justin dhe Hailey, u panë teksa merrnin pjesë në një shërbim kishtar natën vonë në Kishën Churchome në Teatrin Saban në Los Anxhelos.

“Të krishterë, ju lutemi kur mendoni për Justinin dhe Hailey-n, merrni një minutë për të bërë një lutje të vogël për mençuri, mbrojtje dhe afrohuni Zotit”, ishte thirrja e babait të Hailey-t.

Advertisement

Themeluesja e Rhode u pa e veshur me një pulovër të verdhë neoni dhe një palë xhinse të gjera, të cilat i kishte aksesuar me një palë syze dielli me ngjyrë bronzi, një çantë lëkure të zezë dhe një buzë të kuqe të ndezur.

Këngëtari i “Yummy” me një shall të zi të mbështjellë rreth kokës nën një xhup gri me kapuç dhe pantallona ngjyrë kremi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy