Baby G dhe Buçko lahen së bashku: Po kursejmë ujin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Baby G dhe Buçko lahen së bashku: Po kursejmë ujin

Baby G dhe Buçko janë larë së bashku teksa bëhen gati për spektaklin e madh të mbrëmjes së sotme.

Fermerët e tjerë janë habitur kur i panë së bashku në dush, duke thënë se këtë nuk e prisnin.

Ndërsa Buçko është shprehur se për shkak të buxhetit të reduktuar, ata po kursejnë ujin dhe kanë vendosur të lahen së bashku.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Elsa: Dhe këtë nuk mendoja se do e shihja.

Baby G: Dhe këtë e pe?

Buçko: Jemi me buxhet të reduktuar, po kursejmë ujin.

Elsa: Jeni ekologjik ju të dy. /vizionplus.tv/

Advertisement

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy