Bella Hadid shfaqet topless

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Bella Hadid shfaqet topless
Modelja 24 vjeçare Bella Hadid thyen barrierat duke sfiluar topless për markën e mirënjohur Mugler për sezonin pranverëverë 2021.

Bukuroshja e lindur në Uashington paraqitet e veshur me një dantellë shkëlqyese përrallore, seksi dhe krejtësisht të pastër pa mëngë.

 

Kjo sfilatë u paraqit në formën e një filmi të shkurtër në të cilin përfshiheshin modelet si Irina Shayk së bashku me yllin e Euphoria.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy