Brad Pitt kapet “mat”, fotografohet duke u larguar me motor nga rezidenca e… (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Brad Pitt kapet “mat”, fotografohet duke u larguar me motor nga rezidenca e… (FOTO)

Aktori i famshëm i “Hollywood”-it, Brad Pitt, është fotografuar së fundmi teksa largohej me motorin e tij nga rezidenca e ish-bashkëshortes, Angelina Jolie.

Mediat e huaja shkruajnë se ish-çifti banon më pas se 10 minuta larg në Los Angeles, e Brad u kap nga paparaci teksa largohej nga Angelina më 23 qershor.

Ish-çifti raportohet se banojnë më pak se dhjetë minuta larg në Los Angeles, dhe Brad u fotografua duke u tërhequr nga rruga e Angie me motorin e tij në 23 qershor.

Advertisement

Takimi i tyre vjen pak kohë pasi aktorja e dashur për publikun pranoi se u divorcua nga Brad, 56- vjeç për mirëqenien e familjes së saj.

Brad kishte veshur një xhaketë të gjelbër dhe një palë xhinse, ndërsa në kokë kishte vendosur një helmetë. Aktori i “Fight Club” kaloi mbi dy orë brenda shtëpisë së ish-it në LA, me të cilën ka qenë në lidhje mbi një dekadë.

Në fillim të këtij muaji, Angelina, 45 vjeçe, foli haptas për divorcin e tyre, për herë të parë. Ajo tha se ndarja nga ylli i filmit në vitin 2016 ishte vendimi i duhur për mirëqenien e familjes së sa

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy