Bëni Like Struga.info në Facebook


Brilant Martinaj u vra në atentat/ Stresi publikon pamje te tjera me mikun e tij dhe merr vendimin e papritur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Brilant Martinaj u vra në atentat/ Stresi publikon pamje te tjera me mikun e tij dhe merr vendimin e papritur

Një ditë pas atentatit me 3 të vrarë në mbikalimin e Fushë-Krujës, ku humbi jetën Brilant Martinaj dhe dy miqtë e tij, Besmir Hoxha dhe Dikler Vata, këngëtari Stresi bën veprimin e papritur.

 

Duke qenë se Martinaj ishte shok i ngushtë me këngëtarin, ky i fundit ka anuluar të gjitha koncertet dhe aktivitetet e tij muzikore.

 

Advertisement

“I kërkoj ndjesë publikut, i kërkoj ndjesë të gjithë clubeve ku do performoja, por anuloj çdo aktivitet timin. Kam nevojë për qetësi”, shkruan Stresi në rrjetet sociale.

 

Bashkangjitur me shkrimin, Stresi ka publikuar edhe një video nga një mbremje ku këndonte teksa ka bërë një përshëndetje speciale për mikun e tij, Martinaj.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy