“Çfarë ndërtuam bashkë, ti e shkatërrove…”, Bes Kallaku mesazh për Xhensilën pas divorcit?

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Çfarë ndërtuam bashkë, ti e shkatërrove…”, Bes Kallaku mesazh për Xhensilën pas divorcit?

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, padyshim janë emrat më të përfolur të muajve të fundit në mediat rozë dhe rrjetet sociale. Jeta e tyre private ka përbërë gjithmonë interes për publikun, por pas divorcit ky interes është shumëfishuar.

Së fundi, Besi ka publikuar projektin e tij më të ri në bashkëpunim me këngëtaren shkodrane Eli Malaj.

Përmes një postimi në Instagram ai thekson se ky teksti është “tekst shpirti” gjë që duket se nënkupton se mund të jetë një mesazh për këngëtaren me të cilën ka dhe dy fëmijë Ajkën dhe Amenin.

“Nga mosmirenjohja, une ta ktheva shpinen, a do mbash mekatin-a do bash viktimen…”, thuhet mes të tjerash në tekstin e këngës./vizionplus.tv

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy