Dasma duhet të presë edhe pak/ Armina Mevlani do të blejë ishull privat

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Shpesh është përfolur për një dasmë të afërt të Armina Mevlanit me Shkëlzen Berishën. Por planet mesa duket duhet të presin edhe pak.

Blogerja e njohur ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku tregon se cila do të jetë blerja e radhës e saj.

Advertisement

Dhe nuk ka të bëjë fare me veshje apo organizim për dasmë. Armina kërkon një ishull privat.

“Po kërkoj për një ishull privat”, shkruhet në foton e shpërndarë nga Armina Mevlani.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy