Deklarata shokuese/ Tenisti kontrovers: Çdo javë seks me tifozet e mia! (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nik Kirgios, është padyshim një nga tenistët më funny në historinë e këtij sporti tepër popullor. Tenisti australian me origjinë greke shquhet për deklaratat e tij pikante dhe sjelljet e tij gazmore gjatë sfidave të tenisit. I intervistuar nga Olè, ai e la veten të binte në provokimet e tij të famshme.

Kujtojmë që pak ditë më parë u shfaq i dehur në një lidhje direkte me Andy Murray nëpërmjet Instagramit. Këtë herë, Kirgios u përqendrua në marrëdhëniet që mban me fansat, sidomos ato femra.

“Që kur kam mbetur beqar, zakonisht bëj seks me tifozet e mia çdo javë. Kur kam të bëj me vajza nga Europa Lindore, jam gati t’u them: merrni gjysmën e fitimeve të mia.”

Deklarata këto që kanë krijuar mjaft polemika, duke njohur karakterin e tenistit. E vërteta është se Kirgios kurrë nuk përdor filtra dhe gjithmonë thotë atë që mendon. Tenisti kontrovers nuk u mjaftua me kaq, teksa zbuloi një tjetër anekdotë të një përballjeje kundër Federerit:

Advertisement

“Unë po luaja kundër Rogerit, kur u ndjeva jashtëzakonisht i tërhequr nga një vajzë në stenda. Në atë moment mendova se ishte me të vërtetë turp të qëndroja në fushë, mund ta thërrisja dhe ta ftoja të pinte diçka me mua”.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy