“Dhoma e gjumit është për të fjetur!”, degradon në ofendime debati mes Robertit dhe Gledisit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Dhoma e gjumit është për të fjetur!”, degradon në ofendime debati mes Robertit dhe Gledisit

Pas spektaklit të djeshëm, në dhomën e gjumit të “Ferma VIP” ka nisur një debat me tone të larta mes Robert Berishës dhe Gledisit.

Roberti është shprehur se nuk mund të qëndrojnë në dhomën e gjumit pasi kjo e fundit është vetëm për të fjetur, ndërkohë që Gledisi po shijonte një gotë verë në këto ambjente.

Roberti: Kush do të rrijë në dhomë të ndjenjes, këtu është vetëm për të fjetur

Gledisi: Kush je ti? Agai?

Advertisement

Roberti: A don ta dish kush jam unë? Kurrë në jetën tënde Aga më *** nuk ke parë. Për 5 minuta me të pa jashtë.

Gledisi: Jo sdua të dal

Roberti:Rri ktu vetëm si ***

Pas konfliktit me Gledisin, Roberti ka ngritur zërin edhe me Xhesikën e cila ka dashur të qetësojë situatën./vizionplus.tv

Advertisement

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @fermavip.al

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy