Diola Dosti në “Living Room”: Unë nëse ha një copë tortë, rri 24 orë vetëm me ujë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Diola Dosti në “Living Room”: Unë nëse ha një copë tortë, rri 24 orë vetëm me ujë

E ftuar në emsionin më të fundit në “Living Room” moderuar nga Brunilda Lahe, u fol për rrugën e shkurtër për tu dobësuar.

Të ftuara në studio ishin sportistja Deborah Keci dhe nutricionistja Diola Dosti, dy vajza që kanë zgjedhur rrugën gjat për të mbajtur trupin në formë.

“Nuk është fat të jesh në formë. Unë kam një lloj respekti për veten dhe ndjek një lloj regjimi, mbaj balanca. Që domethënë, nëse ti më fton në ditëlindjen tënde dhe do më japësh mua atë copën e tortës në 12 të natës, unë do e konsumoj për të të respektuar. Por unë do rri më pas 24 orë pa ngrënë ushqim. Unë e bëj njëherë në javë këtë regjim. Unë e çoj edhe në 32 orë”, tha Diola Dosti./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy