“Ditea, motra ime, si u katandise kështu”, fermerët vazhdojnë provat për shfaqjen

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Ditea, motra ime, si u katandise kështu”, fermerët vazhdojnë provat për shfaqjen

Fermerët do të vënë në skenë një shfaqje të krijuar nga Mariana.

Skenari përqendrohet tek një grua e sëmurë, në prag të vdekjes, roli i cili luhet nga Ditea. Gledisi ka marrë rolin e bashkëshortit të saj, ndërsa Gloria si motra e Diteas.

Roli i fëmijëve iu është dhënë Artemisës dhe Baby G.

Fermerët do ta improvizojnë këtë shfaqje sonte. /vizionplus.tv/

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy